PC HELP, a.s.

Společnost PC HELP, a.s. je prvotně zaměřena na software a služby s ním související. Na českém trhu působí přes 25 let. Za tuto dobu se uvnitř společnosti zformoval velmi kvalitní tým vývojářů a konzultantů, na který se naši zákazníci mohou kdykoliv přímo obrátit. V minulosti byl hlavním produktem v oblasti řízení a správy lidských zdrojů software Kompas2.

V posledních letech specialisté z PC HELP pracovali na nástupci, který je postaven na nejnovějších technologiích a je přístupný přes internet, tím je HR software plusPortal.

Velkou výhodou plusPortalu je, že se nejedná o krabicový software. Lze zakoupit jednotlivé moduly nebo kompletní HR systém. Navíc vývojáři neustále pokračují na nových funkcích a vylepšování stávajících, aby vše plně odpovídalo nejen legislativě, ale samozřejmě potřebám zákazníků.

plusPortal

Webový HR systém plusPortal je rozsáhlý informační systém určený pro správu a řízení lidských zdrojů. Je navržen na základě dlouholetých zkušeností z oblasti HR systémů a s ohledem na příjemné a srozumitelné uživatelské prostředí.

Neméně zajímavé vlastnosti plusPortalu jsou i ty, že systém myslí nejen na zákonné povinnosti a standardní HR procesy, ale přidanou hodnotu vidíme také v tom, že systém napomáhá motivovat zaměstnance. V plusPortalu je mnoho možností, jak zapojit všechny zaměstnance aktivně do HR procesů – získávání odměn, kreditů za osobní vzdělávání, doporučování přátel na volné pozice do firmy aj.

Největší výhodou plusPortalu je bezpochybně webové prostředí a responzivní zobrazení. Do HR systému plusPortal lze tedy po přihlášení vstoupit odkudkoli, kde je internet a to nejen přes PC nebo notebook, ale také přes tablet či chytrý telefon. Zaměstnanci tak mohou například zadávat požadavky na schválení lékařů, dovolených…z domova či dokonce čekárny lékaře. Nebo například evidovat docházku přes mobil či zadávat průběh pracovní cesty v aktuálním čase přímo na cestách.

Kromě typicky personálních modulů je možné využít i množství nadstavbových funkcí či řešení na míru.

temp temp
Počet klientů, kterým dodává software 320
Počet zaměstnanců klientů celkem více než 117,500

Moduly, které PIS obsahuje

Název modulu ano/ne
Základní personalistika
Mzdy a platy
Dokumenty zaměstnanců
Popisy pracovních míst
Systemizace pracovních míst
Uchazeči o zaměstnání, výběrová řízení
Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
Hodnocení a motivace zaměstnanců
Plánování a řízení kariéry částečně
Sociální programy, benefity zaměstnanců
Plánování mzdových prostředků
Zdravotní prohlídky
Docházkový systém
Služební cesty

Další služby

Název služby ano/ne
Outsourcing mzdové a personální agendy
Zaměstnanecký portál
Cloudové řešení
Řešení pro chytrá zařízení
Jiné možnost vývoje modulů na míru

Reference

 • KPMG Česká republika, s.r.o.
 • KPMG Slovensko spol. s r.o.
 • ČEZ Energo
 • International School of Prague
 • Město Třebíč
 • Fair Credit International, SE
 • IG Watteeuw ČR s.r.o.
 • Ingeteam a.s.
 • HOUFEK a.s.
 • PHOENIX CONTACT, s.r.o.
 • AGADOS, spol. s r.o.
 • Autoklub České republiky

Kontakt

PC HELP, a.s.
Samešova 1144
Nové Dvory
674 01 Třebíč

Tel.: +420 568 858 011

www.plusportal.cz